World of Goo

Cílem hry je dopravit skupinku slizoidních stvoření do cílové oblasti. Vaši slizáci se ovšem mohou pochybovat pouze v rámci podivného propletence, který sami vytváří a nahodile po něm pobíhají. Celé ovládání hry tkví v odchytávání běhajících slizokoulí a umisťování do blízkosti již hotové struktury. Tím přemístěný slizák se strukturou sroste pomocí pružných nožiček, změní její tvar a vy můžete pokračovat s dalším a prodlužovat stavbu. Ať to takhle asi vypadá sebesložitěji, po vlastním osahání jde o velmi snadný princip.

Celá stavba je ovlivněna uvěřitelným fyzikálním modelem. Musíte dávat pozor na vyváženost, omezenou nosnost jednotlivých propojovacích nožiček, které se pod velkou pákou prolomí, nebo gumovou pružnost celé stavby, která způsobuje neustále drobné a záludné vlnění. Ve chvíli, kdy se dopracujete poblíž cíle, který je zpracován sající trubkou, jsou všechny nevyužité slizkoule vcucnuty. A po dopravení zadaného počtu kusů jste vyhráli. Pro naprosté masochisty navíc každý level přináší bonusovou výzvu např. v podobě velkého počtu požadovaných zachráněných slizounů, jejíž splnění je extrémně náročné.

Aby hraní nebylo stereotypní, je tu velké množství typů slizáků a slizaček. Jedny lze umístit pouze permanentně, další lze naopak znovu odlepit a použít jinde, třetí slouží jako héliové balónky a pomohou držet stavbu ve vzduchu, jiní jsou hořlaví nebo se třeba přilepí k jakémukoliv povrchu. Nové typy, kterých je ve skutečnosti mnohem více, jsou odhalovány postupně a hraní celou dobu přináší něco nového.

 

HW POŽADAVKY

Min. Doporuč.
Rychlost procesoru 1000 MHz 2000 MHz
Paměť 512 MB 512 MB
Paměť grafické karty 64 MB 128 MB
Operační systém Windows 2k a vyšší
DirectX 4.09.00.0904
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | | Designed by: video game | Thanks to seo service and internet marketing | Porno | Herní forum a tvorba serverů |