Vietcong

Vietcong je válečná first person akce od týmu Pterodon a společnosti Illusion Softworks odehrávající se v době Vietnamské války. Základem hry je příběhová singleplayer kampaň skládající se z 20 dramatických misí. Zde hráč ovládá jednu hlavní postavu a spolupracuje s dalšími pěti členy jednotky, přičemž každý má v jednotce jinou funkci a úkoly (medik atd.). K dispozici je více než 20 podle skutečnosti vytvořených zbraní, s nimiž se hráči prodírají neprostupnou vietnamskou džunglí,prolézají tunely, ale také chrání vojenské tábory. Náplň jednotlivých misí je skutečně pestrá a časem dojde i na řízení dopravních a bojových prostředků jako je například džíp, přivolávání letecké podpory s napalmem, evakuaci, přebírání zásob a další zajímavé činnosti.

Pohyb po vietnamské džungli je poněkud omezen „zdmi“ na okraji map. I když má hráč k dispozici mapy, může požádat průvodce, aby ho vedl. Ten může upozornit na hrozící nebezpečí, jako jsou například pasti a hlídkující nepřátelští vojáci. Gameplay je také poněkud jiný než u ostatních FPS her z té doby. Je to způsobeno tím, že v ostatních válečných hrách bojujete proti oficiálnímu nepříteli. Ve Vietcongu bojujete guerilový boj proti Vietcongům a všem jejím trikům, jako jsou pasti nebo tunely.
Oproti ostatním hrám má hráč možnost výběru zbraní před misí, na střelnici. Může si vybrat jak americké, tak i ukořistěné zbraně. Na střelnici si může vyzkoušet jejich přesnost a účinnost na třech terčích a několika lahvích. Poté se může přesunout do osobního bunkru, kde lze poslouchat rádio s dobovou hudbou, přečíst si dokumenty o členech týmu, dokumenty o dostupných zbraních nebo svůj vlastní deník. Lokace bunkru a střelnice se v průběhu hry značně mění. Ne však radikálně, pouze „někdo“ přesune nábytek. Samotná mise se spustí přečtením dokumentu o misi na stole v bunkru.

HW požadavky hry

Minimální požadavky

Procesor: 500Mhz Pentium III nebo AMD Athlon procesor
Graf. karta: 16 MB graficka karta s ovladaci pro DirectX 8.1
RAM: 256 MB
HDD: 1.8 GB
Operační systém: Windows  XP, Vista
Pro internet: rychlost 256Kb/s

Doporučené požadavky

Procesor: 700+ Mhz Pentium III nebo AMD Athlon procesor
Graf. karta: 32 MB graficka karta s ovladaci pro DirectX 8.1
RAM: 256 MB
HDD: 1.8 GB
Operační systém: Windows  XP, Vista
Pro internet: rychlost 256Kb/s

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | | Designed by: video game | Thanks to seo service and internet marketing | Porno | Herní forum a tvorba serverů |