Serious Sam 2

Spousta překrásných nepřátel ve F.E.A.R., hutná atmosféra v Doom 3, spolupráce s inteligentními spolubojovníky v Quake 4. Zapomeňte na to. Už před čtyřmi lety vývojáři ze studia Croteam dokázali, že to jde i jinak. Serious Sam (SS) možná byl budgetovkou bez větších ambicí – a asi právě proto se stal takovým hitem. Frenetická řežba byla přesně tím, co mnohým hráčům právem na herní scéně chybělo. A pak tu byl Sam. Hrdina v džínech a tričku s rozpláclým obličejem a jednodušším výrazem se svým „I’m Sam. Serious Sam.“, i když nic vážného na něm na první pohled není – až na neskutečný  arzenál obrovských zbraní.

Tentokráte se Sam vydává na opravdu zvláštní misi – povolají ho tři malé modré bytosti (jejich rasa si říká Simbové) a mají pro něj nanejvýš důležitý úkol. Svět je potřeba zbavit Mentala a před tím poshánět všechny kousky amuletu, díky kterému bude zlotřilec oslaben. Prostě nic pro anonymní mariňáky, lapiduchy, vědátory, policajty, či jiné postavy z pochybných akcí – tohle chce opravdového hrdinu. Dřív, než se nadějete, ocitáte se v malebném tropickém prostředí připomínající Far Cry. Snad jen švitořící Simbové trošku narušují podobnost.

Minimální konfigurace: procesor 1,5 GHz, 256 MB RAM, 32MB grafická karta, 2,5 GB HDD
Doporučená konfigurace: procesor 2 GHz, 512 MB RAM, 64MB grafická karta, 2,5 GB HDD

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | | Designed by: video game | Thanks to seo service and internet marketing | Porno | Herní forum a tvorba serverů |