Need for Speed Word

Need for Speed World (dříve také Need for Speed World Online) je další hra z slavné řady Need for Speed. Tato MMO závodní hra bude po vydání dostupná volně ke stažení, platit se bude pouze za bonusová vylepšení vozidel a podobně.

Hra je graficky někde na rozmezí Need for Speed: Most Wanted a Carbon. Nalezneme v ní herní prvky ze starších NFS her, ale i spoustu nových možností a vylepšení. Mezi nejzajímavější změny patří právě zasazení do žánru MMO, díky kterému si užijete spoustu zábavy s ostatními reálnými hráči.

Do hry jsou také vloženy RPG prvky,které známe z NFS Undercover. Jsou zde i další RPG prvky jako 3 větve talentů. Hra přímo vychazí z NFS MOST WANTED a NFS CARBON a její mapa je složena z map těchto dvou her. Pro někoho to může být zklamání. Proč hrát na mapě kterou už hráč dobře zná? Pro někoho to může být naopak výhoda, hlavně při honičkách s policií. Hra má pro nás připraveno 50 úrovní a 3 volná místa v garáži. Vozy jsou rozděleny do 3 kategorií. Vozidla si můžete koupit za odměny získané po závodech a nebo si je můžete půjčit za BOOSTy, které nakoupíte za 5,10,20 a 40 dolarů. Za BOOSTy si také můžete koupit další místa v garáži,power upy a 25 procentní bonusy k odměnám. I když se hraje po internetu, hra má i singleplayer módy. V singleplayer módu jsou všechny závody paralelně s multiplayerem. Honičky s policií jsou také v singleplayeru. Výjímkou by měli být v budoucnu skupinové honičky.

Minimální hardwarové požadavky pro spuštění hry:

Internetové připojení

OS – Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP2)/ Windows 7
Processor (XP) – Intel® Pentium® 4(HT) @2.4 GHz
Processor (Vista/Windows 7) – Intel® Core™2 Duo @ 1.8GHz
Memory (XP) – 1.0 GB RAM
Memory (Vista/Windows 7) – 2.0 GB RAM
Hard Drive – 2.0 GB
Grafická karta(XP) – NVIDIA GeForce 6800, ATI Radeon X1300, nebo Intel GMA 950
Grafická karta(Vista/Windows 7) – NVIDIA GeForce 7600, ATI Radeon™ HD 2000 series, Intel GMA 950 nebo lepší
Zvuková karta – DirectX 8.1 kompatibilní

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | | Designed by: video game | Thanks to seo service and internet marketing | Porno | Herní forum a tvorba serverů |