Need for speed underground 2

Jedna z nejoblíbenějších závodních her se vrací ve skvělé formě a s velkým množstvím změn, převážně k lepšímu. Chcete vědět, jakým způsobem se přiklání ke GTA a jak se vůbec hraje? K tomu vám ideálně poslouží naše zevrubná recenze!
Tak a máme je tu znovu! Podle názvu článku je samozřejmě jasné, že řeč se točí kolem nového dílu veleoblíbené a hlavně veleúspěšné série Need for Speed. Již minule jsem poznamenal, že se závodní série od EA ubírá stejným směrem jako sportovní tituly z této stáje – tedy každoročnímu updatu, v tomto případě vylepšení. Ale i tak jsem vůbec netušil, jakou budu mít nakonec pravdu: jak by řekl moudrý Kozina – přesně do roka a do dne od recenze prvních Undergroundů tu máme rozbor jejich přímého pokračování. Nejen v našich luzích a hájích se dosud každý díl nyní již osmidílné série těšil obrovské popularitě, ovšem ta před příchodem potřebné odbočky Underground pomalu, ale jistě klesala. Arkádové závody těch nejdražších bouráků byly sice pořád zábavné, jen postrádaly onu pověstnou špetku originality či nějakou jiskru, která by rozdmýchala dosti stagnující odvětví. To si uvědomili i hoši z Electronic Arts a jelikož předtím zřejmě sledovali béčkový, byť dnes již takřka kultovní snímek Rychle a Zběsile, rozhodli se pro virtuální zpracování ilegálních závodů, které byly dosti neprotěžovaným odvětvím a až na sérii Midnight Club i bezkonkurenčním. Tah semanažerům povedl na jedničku a přestože Need for Speed: Underground mělo své chyby, prodalo se napříč platformami těžko představitelných osm milionů kusů a série tak v kompletně novém hávu definitivně chytila druhý dech.

A ten rozhodně nehodlá pustit ani v Underground 2, který sice byl vyvinut v rekordně krátké době, ovšem již takhle na počátku mohu prozradit, že si toho ani nevšimnete a NfS: Underground 2jistě hru prohlásíte za jedno z nejlepších pokračování, které si kdy známí ždímači peněž z EA střihli. Na první pohled zůstali u úspěšného tématu a proč ho také opouštět, že? Na druhou stranu, co zase vymyslet nového, až na obligátní vylepšení grafiky? Inu, tvůrci se s tím poprali více, než úspěšně a za zmínku stojí, že technická stránka patří k těm, na nichž se pracovalo nejméně. A modří již vědí, že tímto prohlášením nijak nehaním, ba právě naopak!

 

HW požadavky

DOPORUČENÉ
Procesor: 2,0 GHz
Operační paměť (RAM): 512 MB
Místo na disku: 2 GB
Grafická karta: 128 MB, DirectX 9.0

MINIMÁLNÍ
Procesor: Pentium III 933 MHz
Operační paměť (RAM): 128 MB, 256 MB s WinXP
Místo na disku: 2 GB
Grafická karta: 32 MB, DirectX 9.0

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | | Designed by: video game | Thanks to seo service and internet marketing | Porno | Herní forum a tvorba serverů |