Need for Speed Underground 1

V ročním intervalu jsme si od EA Sports zvykli přijímat jejich sportovní série, přestože se většinou jedná spíše o větší update statistik než novou hru, v některých případech alespoň datadisk. K zástupu nejrůznějších NHL, FIF, Maddenů se v tomto roce zařadila i jedna z nejslavnějších herních sérií, které má EA vůbec v rukávu. Minulý dílHot Pursuit 2vyšel právě zhruba před tím rokem, ale nedá se říci, že by z něj byla hráčská obec nějak přehnaně nadšená. Důvodem bylo minimum inovací a do jisté míry nudný singleplayer. Dalo by se říci, že další podobný díl by celou sérii nejspíše hodně rychle potopil, a tak museli pánové z Black Boxu, současní správci série, dát hlavy dohromady a přijít s něčím novým, neotřelým a v neposlední řadě hodně zábavným. Jak se jim zadařilo se můžete dozvědět z verdiktu, ale myslím, že podrobnější rozbor nikomu neuškodí.

První a vůbec nejviditelnější změnu od léty zajížděného formátu najdeme již v samotném názvu, kde se hodně nápadně skví slůvko Underground. Pro nás, hráče, to znamená především skutečnost, že se již nebudeme na monitorukochat modely vozů s cenami v hladinách sedmimístných cifer, ale projedeme se ve strojích, kterých bychom napočítali velkou spoustu i v našich končinách na parkovištích hypermarketů. Ne, nebojte EA neztratilo licenci na exluzívní značky a nenechá nás brázdit široké losangelské bulváry v trabantech, v lepším případě žigulech. Jádro pudla se nachází ve vozech střední třídy, které disponují obyčejným lidem přeci jen povědomými názvy jako Volkswagen, Mitsubischi, Mazda, Honda, Toyota atd. Nejedná se o žádný marketingový tah s nádechem charity, nýbrž o promyšlenou úvahu zakládající se na vztahu k milovanému autíčku, které si nyní můžeme s velkou volností vylepšovat. Jak by řekli germanisté, TUNING IS HERE. Dohromady se dočkáme hnedle 20 pěkných kousků, které časem s trochou umu předěláte k nepoznání, ale o tom až později.

DOPORUČENÁ
Procesor: 1,5 GHz
Operační paměť (RAM): 256 MB
Mechanika: CD 16x
Místo na disku: 1,5 GB
Grafická karta: 64 MB (GeForce 3)

MINIMÁLNÍ
Procesor: 800 MHz
Operační paměť (RAM): 128 MB
Mechanika: CD 8x
Místo na disku: 1,5 GB
Grafická karta: 32 MB (GeForce 2)
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | | Designed by: video game | Thanks to seo service and internet marketing | Porno | Herní forum a tvorba serverů |