Need for Speed Shift

Hráč se ocitá v dobře známé roli závodního nováčka, který se v poměrně krátké době vypracuje ve špičkového pilota. Za svou kariéru si projde čtyřmi závodními úrovněmi, z nichž každá nabízí plejádu soutěží dělících se na jednotlivé závody. Z těch si můžete libovolně vybírat, a to bez jakéhokoliv omezení.

Jelikož je v každé úrovni závodů značné množství a pro přestup na úroveň další nepotřebujete odjet všechny (vždy je třeba nasbírat určité množství hvězd), můžete si vybírat, a to i na základě typů závodů. Některé vám půjdou více, některé méně. To je potřeba ocenit, jelikož se nebudete muset trápit například s drifty, pakliže vám jejich nové, samosebou realističtější zpracování nesedne. Prostě budete jen závodit a stejně se dostanete dál.

Need for Speed Shift (PC)S tím souvisí i unikátní systém ohodnocování závodů. Za každou z jízd je teoreticky možné získat určité množství hvězd. Část z nich vám připadne na základě toho, na jakém místě závod dokončíte. Pokud na prvním, dostanete hvězdy tři, pokud na třetím, získáte pouze jednu.

Ale hvězdu můžete získat i tehdy, pokud se neumístíte příliš dobře. A to v případě, že nasbíráte dostatečné množství profilových bodíků během závodu. Získáte je prakticky za jakýkoliv závodní manévr, dobré projetí zatáčkou, předjížděcí manévr, předjetí s využitím aerodynamického vaku, držení se v ideální závodní linii nebo i za pořádnou srážku.

 

HW požadavky:
 Vyžaduje: Připojení k internetu
 Operační systém: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP1) nebo Windows 7
 Procesor: Intel Core Duo 1,6 GHz nebo lepší
 RAM: XP: 1 GB, pro Visty a Sedmičky 1,5 GB
 Grafická karta: s alespoň 256 MB a podporou Pixel Shader 3.0
 DirectX: DirectX 9.0c
 Místo na disku: 6 GB
 DVD mechanika: 8×
 Hraní online: minimálně 512 Kbps nebo rychlejší, 2–12 hráčů
 Herní zařízení: klávesnice, myš
 Další herní zařízení (volitelné): USB volant, Dual Analog Gamepad

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | | Designed by: video game | Thanks to seo service and internet marketing | Porno | Herní forum a tvorba serverů |