Need for Speed Most Wanted

Další ze série závodních her, která je primárně zaměřena na honičky s policií v otevřenějším a interaktivnějším herním světě. Novinkou je možnost jízdy mimo silnice a především přepracovaná inteligence hlídkujících policistů a nové možnosti a způsoby, jak jim uniknout.

Významnou novinkou je, že hráč už nebude omezován nutností jízdy pouze po silnicích, nýbrž si může pomoci různými zkratkami či alternativními trasami – například skrz městský park, golfové hřiště nebo loděnice.

Pozor ale musíte dávat na permanentně hlídkující policisty v ulicích, kterým jde uniknout různými způsoby a dovednostmi, které se postupem času naučíte. Patří mezi ně schování se v útrobách kamionu nebo přebarvení kapoty auta v obchodě. Muži zákona, jichž vás bude pronásledovat více než 6 najednou, mají disponovat o hodně chytřejší inteligencí než v Hot Pursuit. Setřást je nebude žádná sranda, protože se budou chovat více strategicky, což je jedna z priorit vývojářů a logickým krokem v evoluci celé série.

DOPORUČENÁ
OS: Windows XP
Procesor: CPU Pentium 4 2.4GHz nebo Athlon64 3000
Grafická karta: Geforce FX 5700 nebo Radeon 9600 a lepší
CD-ROM: CDRom 52x nebo DVD Rom 16x
RAM: 512 MB RAM

You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Need for Speed Most Wanted”

  1. Johan napsal:

    Luxusní hra, pařím ji teď po netu.
    Doporučuji!

Leave a Reply

Powered by WordPress | | Designed by: video game | Thanks to seo service and internet marketing | Porno | Herní forum a tvorba serverů |