GTA San Andreas

 

GTA San Andreas

Prozatím nejúspěšnější díl celé série grand theft auto. Grafika už o něco lepší jako v vice city, ale pořád to není ono. Zato hrací doba se několikanásobně zvětšila. Hrajete za postavu jménem CJ. Začínáte ve svém rodném domu a právě Vás pustili z vězení. Po přijezdu domů z vězení zjistíte, že Váš gang se velmi oslabil a je v okolí silná konkurence. Proto musíte začít plnit různé úkoly, aby se Vám zvedla reputace. Mezi jedny z prvních úkolů patří úkoly typu: přesprejuj pár nápisů od cizích gangů, zabij cizího dealera drog a podobně.

Volnost, svoboda a rozmanitost

Co mě potešilo na tomto dílu byla jeho rozmanitost. Můžete chodit do posilovny a vymakat si svou postavu. Jak vypadá vaše postava také zavísí na konzumaci jídla. Můžete chodit do fastfůdů nebo restaurací a jíst jídlo. Pokud sníte jídla hodně uděla se CJovi špatně a vyzvrací se. Pokud rpavidlne často jíte a moc neposilujete stane se z vás tlouštík. Pokud u toho posilujete stane se z Vás korba. Všechny díly GTA se vyznačovali velkou volností a svobodou. V tomto čtvrtém dílu to je dotažené ještě dál a můžete si jít třeba do baru zahrát kulečník o peníze. Další co mě hodně bavilo byla autoškola. Byla to teda spíš taková škola smyku pro GTA. Dalo se tam naučit jak jezdit po 2 kolech, nebo třeba jak efektivně zaparkovat na rptoější stranu s otočkou. Právě tady tato rozmanitost dělá GTA to čím je. Chcete se někam rychle dostat? Chcete letět s letadlem? není problém, prostě ukradnete auto a jedete na letiště. Tam si budto koupíte letenku nebo letadlo prostě ukradnete a letíte. Nezapomentulné jsou projíždky na chooperovi při západu slunce. Grafika sice nebyla nejlepší ale některé efekty jako východ a západ slunce nad mořem byly dokonalé. Hra se neodehráva pouze ve měste, jak jsme byli z předchozích dílů zvyklý, ale odehráva se i na vesnici. Hezké je že lidé na vesnici jsou oblečeni úplně jinak než lidé ve městě. I jinná auta tam jezdí stejně jako v celém městě. Některá lepší auta najdete jenom v těch leších částech města.

 

Minimální kofigurace:

Processor 1GHz Intel Pentium III nebo AMD Athlon procesor
Pamět 256MB RAM
Volné místo alespoň 3.6 GB volného místna na pevném disku
Grafika 64MB grafickou kratu s podporou DirectX 9 (“GeForce3″ nebo lepší)

 

Ukázka

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | | Designed by: video game | Thanks to seo service and internet marketing | Porno | Herní forum a tvorba serverů |