Goodgame Empire

Chtěl bych Vám všem představit novou, skvělou online hru Goodgame Empire, která pracuje s pomocí flashe a internetového prohlížeče, tudíž nemusíte nic stahovat ani instalovat, jenom spustíte a hrajete. Tuto hru hrají hráči z celého světa i z České republiky, takže tuto hru můžete hrát i s přáteli, rodinou nebo spolužáky. Je to celosvětová hra, která má podporu pro Český jazyk, takže se nemusíte bát že něčemu nebudete rozumět. V této hře budujete své velké impérium, neboli své obrovské město, ve kterém si budete stavět vojska na udržení obrany, nebo naopak na vyslání útoku proti svým ukrutným nepřátelům. Goodgame Empire má mnoho možností jak se zabavit, můžete pouze volně stavět, nebo válčit o obrovské vesnice nebo města, které po dobytí můžete vlastnit. Takové hry Vám zlepší strategické myšlení a logické myšlení, které se Vám v životě určitě bude hodit. Své vesnice nebo města si můžete ohraničit hradbami, vyzbrojit se můžete mohutnými kasárnami nebo stájemi. Tato hra požaduje opravdu jednoduché hw požadavky na počítač, takže takovou hru si zahrajete všude. Pro získaní surovin se můžete soustředit na 2 typy, vlastní produkci kterou si musíte vybudovat, jako jsou doly, lomy, dřevoruby a další. Nebo je tady další možnost, že si vyzbrojíte své obrovské vojska a budete okrádat barbarské vesnice v okolí, nebo jiné realné hráče. Goodgame Empire nabízí i skvělé možnosti jako jsou rubíny, za které si můžete dopřát mnoho surovin nebo vojáků. Pokud by jste si s něčím nevěděli rady nebo by jste se na něco chtěli zeptat neváhejte a napište svůj dotaz na Goodgame Empire fórum.

You can leave a response, or trackback from your own site.

4 Responses to “Goodgame Empire”

 1. Goodgame Empire napsal:

  Nápad i provedení hry je dobré, ale ty bugy hratelnost dosti zněpříjemňují…

 2. Empire napsal:

  Tak bugy jsou v každé hře, tady je výhoda, že je to online a můžou to rovnou opravovat. A zdaleka už to není tak špatný jako to bývalo.

 3. Hra napsal:

  V poslední době bugy zcela vymizely… Co vám nejde?

 4. Goodgame Empire napsal:

  Bugy už vymizely

Leave a Reply

Powered by WordPress | | Designed by: video game | Thanks to seo service and internet marketing | Porno | Herní forum a tvorba serverů |