FIFA 13

Po revoluci z FIFA 12 došlo na doladění rozpracovaných novinek, a výsledkem je parádní fotbal. Drobné novinky a vylepšení v nabídce herních módů to jen podtrhují.

Představa, že si tvůrci FIFA her po vydání každého nového dílu sednou, ťukají nervózně propiskama do stolu a horečně přemýšlí, co napsat do bločku za funkce, kterými by ospravedlnili vydání dalšího dílu za rok, je možná naivní. Byly však doby, kdy se s ohledem na formálnost a strojenost „novinek“ v nových FIFA hrách, opravdu zdálo, že tomu tak je. Na ty je však lepší zapomenout, protože už to dlouho neplatí. A pokud si mám představit, jak asi vypadal brainstorming na Fifa 13 hned po vydání Fifa 12, tak vidím místnost plnou designérů, kterak se překřikují a hádají o to, který z prvků by ve FIFA 13 rádi odladili a vypilovali.

Když bych měl tedy Fifa 13 popsat s využitím co nejmenšího počtu slov, pak bych řekl, že to je k relativní a k prozatímní dokonalosti vypulírovaná verze FIFA 12 s několika příjemnými novinkami, která se skvěle hraje, ale nepředstavuje generační skok. A když jsem vám tedy verdikt de facto šoupnul pod nos už na začátku, tak bude dobré podložit závěr konkrétními argumenty.

FIFA 2013 – min. systémové požadavky

Operační systém : Win XP S3 a vyšší

CPU : Intel Core 2 Duo 2.0 GHz nebo ekvivalentní AMD procesor

RAM : 1 GB XP, 2 GB Vista/ Win7

Grafická karta : Jakákoli karta s minimálně 256MB s podporou DirectX 9.0

HDD : 6,5GB volného místa

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | | Designed by: video game | Thanks to seo service and internet marketing | Porno | Herní forum a tvorba serverů |