drobné opravy

Jste na celou domácnost sami, nevíte si s něčím rady nebo nemáte čas ani energii něco zvládnout navíc? Mámě řešení, a to drobné opravy domu. Potřebujete-li spravit střechu, protože Vám zatéká do obývacího pokoje nebo do jiných částí domů tak nás neváhejte kontaktovat. Pracujeme rychle a kvalitně, to může potvrdit snad každý, určitě se Vám někdy stalo že jste narychlo jeli na dovolenou a v tom zmatku zbylo hodně práce na zahradě, zapomněli jste posekat trávník, dokončit boudu pro psa nebo vyměnit olej v sekačce. O veškerou práci se postaráme, jak jednorázově, tak se můžeme dohodnout i na pravidelném servisu či správu zahrady.

Moje dost dobrá kamarádka, kterou znám už velmi dlouhou dobu z práce měla tu smůlu, že přišla o manžela při autonehodě a zbyla na ní veškerá práce okolo obrovského domu a několik kilometrů čtverečních plochy u domu. Poradil jsem ji drobné opravy a dodnes si je nemůže vynachválit. Stačí, když zvedne telefon a o nic víc se už nemusí starat, všechno co nezvládne tak ji v rychlosti opraví. Tyto drobné opravy jsou vhodné i pro důchodce, sice v dnešní době jsou důchody opravdu mizivé a málo který důchodce si může dovolit koupit něco navíc, natož to nějakou opravu, ale přece jen tyto opravy jsou levné na veškeré okolní poměry, na které si zrovna vzpomenete. Slyšeli jste už někdy o hodinovém manželovi? Je to šikovný řemeslník, který Vám opraví vše na co mu jenom prstem ukážete, bude Vám lítat po domě a opravovat všechny drobnosti, které chcete opravit nebo jen vylepšit nebo předělat.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | | Designed by: video game | Thanks to seo service and internet marketing | Porno | Herní forum a tvorba serverů |