Colin McRae: DIRT 2

Na počítačovou verzi jsme si museli počkat tři dlouhé měsíce až do dnešních dnů, kdy na tuto platformu druhý DiRT konečně vychází. Nicméně nebylo to naštěstí nadarmo, protože PC verze se dočkala jednak podpory DirectX 11 efektů na strojích s Windows Vista a 7, ale hlavně vynikající optimalizace, která nechává zapomenout, že se jedná o dřívější konzolový originál.

 Jede jako namydlený blesk
Jestli DX11 opravdu viditelně vylepší grafiku hry, jsem sice nemohl vyzkoušet, ale i na Windows XP hra jede jako namydlená. A lze se o tom velice jednoduše přesvědčit. Jednak nově přibyl ukazatel FPS v menu nastavení grafiky, mimo jiné s velice rozsáhlým přizpůsobením. Ale hlavně je počítačová verze bohatší o benchmark zvící jednokolový závod, po němž hned přehledně vidíte, jak vám DiRT 2 vůbec šlape.


 Colin in memorial 
Colin McRae má totiž ve hře svoji vzpomínku v podobě memoriálu, v němž se utkáte pro nás s asi již více atraktivními jmény, jako je Ari Vatanen, David Coulthardt, Dario Franchitti a dokonce i Valentino Rossi. McRaeovu rodinku zase zastupují jeho otec Jimmy (sám dřívější úspěšný jezdec rally) a bratr Alister. Nicméně kdyby tito závodníci jezdili proti vám i ve všech dalších závodech, třeba místo dosazených amerických celebritek, to bych kvitoval rozhodně více.

Minimální hardwarové požadavky:

Operační systém: Windows XP, Vista nebo Windows 7
Procesor: Intel Pentium 4 3.0Ghz / AMD Athlon 64 3400+
Grafická karta: ATI Radeon X1500 / NVIDIA GeForce 6800
Operační pamět: 1 GB (pro Windows Vista 2GB)

Doporučené hardwarové pořadavky:

Operační systém: Windows XP, Vista nebo Windows 7
Procesor: Intel Core i7 / AMD Phenom II 
Grafická karta: ATi Radeon HD 5700 Series
Operační pamět: 3 GB

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | | Designed by: video game | Thanks to seo service and internet marketing | Porno | Herní forum a tvorba serverů |