Borderlands 2

http://youtu.be/VW7qO_wpfvk

Šílené, vtipné a výrazně lepší, než první díl. Borderlands 2 nijak drasticky nemění herní formuli, ale původní mechanismy upravuje k naprosté spokojenosti a přidává pár nových. Na první pohled si některých změn možná nevšimnete, ale váš zážitek bude díky nim ve výsledku mnohem lepší.
Komiksová RPG střílečka Borderlands si mezi hráči zaslouženě vydobyla status rozhodně ne dokonalé, ale nesmírně zábavné záležitosti a na druhý díl se čekalo s nemalým očekáváním. Čekání už je však u konce, veškerá reklamní masírka může jít stranou a vy se už v pátek budete moci vrhnout zpátky do (zprvu mrazivého) objetí Pandory. Co vás čeká?

Znovu budete plnit zajímavé úkoly, sbírat tuny vybavení, jako v každém jiném správném akčním RPG, nemine vás setkání s většinou známých z prvního dílu, a především dojde na masové vraždění oblíbených i zcela nových druhů nepřátel.

Vaše pouť začíná na zamrzlých pláních Pandory, kde vás z rozmláceného vlaku vytáhne populární Claptrap a ozřejmí, že se vše tentokrát bude točit kolem likvidace vůdce Hyperionu jménem Jack a také Eridia, které se objevilo po otevření valutu v jedničce.

Po nezbytném úvodním laškování a oprašování dovedností souvisejících s rychlopalnými zbraněmi se skrz úvodní (nová) monstra dostanete do první větší oblasti. Tam už přijde na řadu i několik potyček s menšími bossy a první vedlejší úkoly i s odměnami, které souvisí s odemykáním stromu schopností u vámi vybrané postavy.

 

Borderlands 2 můžete hrát za čtyři třídy, což patrně pro fanoušky není žádné tajemství – snipera, gunzerkera, který může najednou střílet ze dvou libovolných zbraní, známou sirénu a vojáka spoléhajícího se na věžičky. Má volba padla na snipera, takže mohu mluvit výrazněji jen o něm.

Specialitou snipera je boj na dálku, což přesně kopíruje strom stvořený přímo pro odstřelovače. Díky svému hlavnímu skillu, který mu umožňuje se na pět vteřin zneviditelnit, se ale může proměnit i ve smrtícího bojovníka nablízko, k čemuž má adekvátně vytvořený strom schopností. Nejvíce mě bavilo investovat do odstřelovaček a v případě nutnosti jsem si rád střihl i výpad do týlu nepřítele, který byl účinný, přestože jsem v příslušném stromě schopností neměl investovaný ani bod.

Třída jako taková se mi s postupně odemykanými skilly hrála lépe a lépe, souboje s nepřáteli byly zábavné a celkově mě za snipera hra velice bavila, přičemž občas nechyběla ani chuť zaexperimentovat, což Borderlands 2 umožňuje a podporuje. Kdykoliv by vás totiž styl hry náhodou začal nudit, můžete dojít do města k jedné ze stanic, u níž jdou jak vyresetovat veškeré udělené skillpointy, tak výrazně proměnit vzhled vašeho hrdiny.

» Operační systém: Windows XP

» Procesor: Dual Core – 2.4 Ghz
» GrafikanVidia GeForce 8500 / ATi Radeon HD 2600
» RAM: 2 GB
» HDD: 13 GB
You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | | Designed by: video game | Thanks to seo service and internet marketing | Porno | Herní forum a tvorba serverů |