Borderland

Jsem na planetě sotva týden, ale připadá mi to jako roky. I v tý všudypřítomný anarchii vládne určitej prastarej, poctivej řád. Hledači pokladů – jako jsem ostatně já sám – tu zkouší slídit po artefaktech nelidskýho původu. Osadníci (většinou potomci těch, co sem přiletěli za instantním majlantem a těžce narazili) se snaží nějak přetlouct období zvýšený sluneční aktivity, kdy všemožný potvory lezou ven a žerou, co jim přijde pod chřtán. Brouci, slimejši, okřídlený rakkové, všichni lezou ven a žerou. Nejvíc bandity, těch je tu ostatně taky nemálo. Paktujou se dohromady a nelíbí se jim, když slídíte po jejich území. Nepřijde vám cáklý, nárokovat si na troud seschlej flek uprostřed ničeho? Banditům ne. Jakkoli na týhle planetě chcípnul šestinohej slintající pes, každej by z ní chtěl něco vytřískat.

Skoro jako Cortana, však víte ta z Halo

Ostatně je tu ještě ta povídačka o vaultu. Nemyslím ten slavnej postapokalyptickej odjinud, protože tady jede plíživá apokalypsa neustále, ale takovej náš místní, mytickej, na kterej věřit znamená být pro správcovou New Havenu za pitomce. Však má holka svejch starostí dost. Městečku se nedostává šťáva a v kopcích okolní megaskládky rejdí šmejdi. Já mám problémů taky nad hlavu. Doslova: tuhle se mi podařilo přilákat k fyrestonský elektrárně obří přerostlou můru. Teď tam krouží dokola a člověk by se ve stínu jejích křídel milerád hodil do chládku, kdyby ta bestie zároveň neplivala oheň. Prostě Pandora, takhle to tu chodí.
Arzenál

Už proto bohudíky za ty bouchačky. A bůh, vlastně bozi, tu mají loga: Dahl, Vladof, Jakobs, Tediore… planeta se pod tíhou jejich produkce musela prohnout v časoprostoru. Zbraní jsou tuny a jsou to pistole, jsou to samopaly, jsou to raketomety a brokovnice z nebes. Tahle má větší ráži, tamhleta kadenci. Tahle střílí obyčejný broky, tamta korozivní plivance. Všechny krásně roztříděný podle barevnýho klíče a tak okamžitě vím, čemu v tý záplavě věnovat pozornost, co si nechat a co prodat dál. Padá to z nepřátel bez rozdílu pohlaví, počtu končetin nebo četnosti žaludků. Čím větší mrcha, tím lepší krám z ní nejspíš přijde. Dobře známej koncept, přesazenej sem na planetu mrtvýho vzduchu a spálený země. Jak to jen může jít dohromady?

Zbraní je ve hře milion, ale vozítek jen pár. Škoda!
Neptám se, mám práce nad hlavu. Obyčejný lidi nevystrčí nosy z osad a úkrytů a já za ně beru špinavou práci a nechávám si královsky platit. Někdy jdu štěstí naproti a koupím v automatu nějakou novou hračku, ideálně štít, protože bez něj tady ani ránu, dvojnásob ideálně s rychlou fází dobíjení a regenerací navrch. To si pak troufám, to jsem pak kanón, v záloze schopnosti jako je rychlopalba nebo věrnej ptačí pomocník Bloodwing, co na zavolání vyklovne oko tomu, na koho ukážu. Jsem pružnej a přizpůsobím se terénu i nepříteli. Dostal jsem Skagzillu a sobě nezkřivil ani vous. Jenom ta mrcha můra, ta mi dává. Ale já si počkám, pojedu hezky piánko to svoje, tuhle vyčistím starý trubky za městečkem, onde pošlu ke všem čertům kápa automobilovýho gangu a ejhle, moje jméno tu najednou něco znamená. To zároveň nese svý problémy: začínají se ke mně znát lidi, ke kterým jsem neměl v plánu znát se já. Nojo, Pandora – takhle to tu chodí.

Minimální
Operační systém: Windows XP
Procesor: AMD 2.6 GHz / INTEL 2.4 GHz
Operační paměť: 1GB RAM (2GB pro Windows Vista)
Grafická karta: GeForce 7 série nebo vyšší / ATi Radeon X1600 (Minimálně 256MB)
Volné místo na pevném disku: 8 GB

Doporučené
Operační systém: Windows XP/Vista
Procesor: AMD Athlon X2 2.2 GHz / INTEL Core 2 Duo 2.0 GHz
Operační paměť: 1.5GB RAM (3GB pro Windows Vista)
Grafická karta: GeForce 8 série nebo vyšší / ATi Radeon HD3870 a vyšší (512 MB a vyšší)
Volné místo na pevném disku: 8 GB a víc (Pro stahovatelné přídavky)

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | | Designed by: video game | Thanks to seo service and internet marketing | Porno | Herní forum a tvorba serverů |